Puzzle Podgrzybek, Młody, Zajączek


Chicago, Noc Kamienie, Wyspa La Digue, Chmury, Plaa Anse Source D Argent, Zachd soca, Brzeg, Skay, Morze, Seszele, Rolinno Kwiat, Lotosu Wdkarz, Zachd, Morze, Statek Kaplica, Drzewa, Kienozierski Park Narodowy, Cerkiew, Rosja, Zima, Obwd archangielski, Ogrodzenie, Zniszczona, dka, Miejscowo Lyokshmozero Grzyby, Woda, Drzewa, Muchomor Last, Elf, Medalion, Chaos Muchy, Dwie, Li Pk, Kwiat, Lotos, Zielone to

Podgrzybek, Młody, Zajączek


REKLAMA
Zdjęie
1600x1200
REKLAMA

Słaba     Ekstra                     ?rednia: 5.50, Głosów:10
Podobne puzzle
Kapelusz, Grzyb, Trawa, Biały, Podwinięty, Nóżka Grzybki, Białe, Igliwie Grzyby, Borowik, Kociewie, Las, Prawdziwek Runo, Prawdziwki, Trawa, Leśne Muchomor, Trujący, Ściółka Grzybki Prawdziwki, Leśne, Dwa, Dorodne, Runo Koszyk, Prawdziwków Liście, Trzy, Prawdziwki, Mech Grzyby, Runo, Leśne, Jagody Wrzos, Borowik Szlachetny, Gałązka Małe, Dwa, Grzybki Czerwone, Trzy, Muchomorki Grzyby, Las, Dwa, Borowiki
REKLAMA
Pobierz kod na Forum, Bloga, Stron?
    Średni obrazek z linkiem
 Duży obrazek z linkiem
 Obrazek z linkiem BBCODE
 Link do strony
 Adres do strony
 Adres obrazka
Najlepsze aplikacje na androida!

Każdy człowiek lubi wracać do swoich dziecięcych lat i zajęć, które wtedy dawały mu dużo radości. Wśród zabaw, które cieszyły się przed laty dużą popularnością pośród dzieci znajdują się wszelkiego rodzaju układanki. Szczególnie miejsce pośród nich zajmują puzzle, które każdy z nas układał niejednokrotnie i zawsze z wielkim zapałem i dużą radością.

Współcześnie w dobie komputerów i rozrywek w formie elektronicznej tradycyjne puzzle nieco straciły na swojej popularności. Oczywiście w sklepach z zabawkami nadal znajdziemy układanki w formie pociętych kawałków tektury. Młodzi ludzie nie sięgają jednak po nie tak ochoczo jak choćby w latach 90-tych. Naszym zamysłem jest przypomnienie ludziom o puzzlach jako świetnej rozrywce, która daje dużo zabawy a jednocześnie rozwija spostrzegawczość i wyobraźnie. Z takim założeniem stworzyliśmy naszą stronę, na które znajdziecie Państwo dziesiątki tysięcy puzzli w formie online, które można ułożyć na ekranie swojego komputera.

Zdając sobie sprawę z tego, że gry online w ostatnich latach zyskały sobie na popularności zdecydowaliśmy się przygotować dla Państwa stronę, gdzie oferujemy puzzle online. Jest to zabawa, która da Wam wiele radości i przypomni młode lata spędzone przy układaniu tradycyjnych puzzli. Dla wielu z Was nasza strona może stać się namiastką wspomnień z młodych lat, które sprawią, że znów sięgnięcie po tradycyjne puzzle, które nadal znajdziemy w sklepach z zabawkami. Jednocześnie możecie poprzez stronę internetową zachęcić swoich bliskich i swoje dzieci do tego, by sięgnąć po puzzle i zacząć zabawę w układanie pociętych obrazków.

Puzzle to zabawa, która zawsze przynosi dużo radości i jest w stanie wciągnąć na długie godziny. Jednocześnie jest to forma zabawy, która pozwala się rozwijać na wielu płaszczyznach. Dzieci, które od małego sięgały po puzzle mają lepiej rozwiniętą spostrzegawczość, a jednocześnie również mogą rozwijać swoją wyobraźnie dzięki takiej formie zabawy. Z naszą stroną Puzzle-online.pl na pewno uda się Wam przypomnieć radość jaką przynoszą puzzle.
Podobne strony: puzzle.tapeciarnia.pl, puzzle.tja.pl